close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  
 
تنگ کننده واژن با دارو گیاهی ماریانا
کلیک کن روی لینک
حجم دهنده طب سنتی روغن خراطین
   
پودر گیاهی چربی سوز و ضد اشتها 
 
    
درمان نازایی با گیاهان دارویی و طب سنتی
 
 
 
 
عطاری شاه جهان حکیم محمد صدیقی
 
 
 
 
 
 عطاری شاه جهان محمد صدیقی
حکیم محمد صدیقی 
 
 
 
 
ایده‌های خلاقانه در کسب‌و‌کار
loading...

روزهای خوب خواهند آمد

ایده‌های خلاقانه در کسب‌و‌کار   برگرفته از کتاب فکر بزرگ نویسنده: دانی دویچ مترجم: منیژه شیخ جوادی ناشر: انتشارات سیته اشاره: افکار خلاق در اطراف ما پراکنده‌اند. فکرهایی که از احساس نیاز، یا از کمبود چیزی برمی‌خیزند. اگر به فکری بزرگ نشسته‌اید، اینک وقت آن است که برخیزید. نگذارید هیچ چیزی متوقف‌تان کند. فکر بزرگ حرکتی از سوی خدا نیست، حرکتی است از زندگی روزمره که با مشاهده شروع و سپس به آگاهی‌تان وارد می‌شود...افکار خلاق در اطراف ما پراکنده‌اند.…

ایده‌های خلاقانه در کسب‌و‌کار

ایده‌های خلاقانه در کسب‌و‌کار

ایده های بزرگ

 

برگرفته از کتاب فکر بزرگ

نویسنده: دانی دویچ مترجم: منیژه شیخ جوادی ناشر: انتشارات سیته

اشاره:

افکار خلاق در اطراف ما پراکنده‌اند. فکرهایی که از احساس نیاز، یا از کمبود چیزی برمی‌خیزند. اگر به فکری بزرگ نشسته‌اید، اینک وقت آن است که برخیزید. نگذارید هیچ چیزی متوقف‌تان کند. فکر بزرگ حرکتی از سوی خدا نیست، حرکتی است از زندگی روزمره که با مشاهده شروع و سپس به آگاهی‌تان وارد می‌شود...

افکار خلاق در اطراف ما پراکنده‌اند. فکرهایی که از احساس نیاز، یا از کمبود چیزی برمی‌خیزند. اگر به فکری بزرگ نشسته‌اید، اینک وقت آن است که برخیزید. نگذارید هیچ چیزی متوقف‌تان کند. فکر بزرگ حرکتی از سوی خدا نیست، حرکتی است از زندگی روزمره که با مشاهده شروع و سپس به آگاهی‌تان وارد می‌شود.

باید راه بهتری هم وجود داشته باشد
چه چیزی آزارتان می‌دهد؟ و چه راهی برای رهایی دارید؟

موانع روزانه شما را احاطه کرده‌اند و به شما احساس آزردگی و درماندگی می‌بخشند. این‌ها چیزهایی هستند که وقتتان را تلف می‌کنند و به شما استرس غیر لازم را می‌دهند. شما دو راه دارید، یا گیج و پریشان می‌شوید و یا می‌توانید بگویید راه بهتری هم وجود دارد و من این راه را پیدا می‌کنم.

گرایش به بهتر ساختن زندگی همواره مضمون دائمی تاریخ بشر بوده است و بنیانی‌ترین عامل شتاب دهنده برای تاریخ بشر. این هسته‌ی اصلی انگیزه‌های انسانی است. بدون این گرایش در جهت رشد، نه اتومبیلی وجود خواهد داشت، نه هواپیمایی و نه رایانه‌ای. همچنین از سنجاق سر و نی برای نوشابه‌ها اثری نخواهد بود. وقتی روش بهتری وارد زندگی می‌شود، دیگر راه بازگشتی وجود ندارد. می‌توانید تجسم کنید اتومبیلی بدون جای لیوان وجود داشته باشد؟

هیچ کس فقط با خوب زندگی کردن نمی‌تواند دلارهای میلیونی بسازد. افراد باهوش، آگاه و خلاق جای پای محکمی را پیدا می‌کنند که بتوانند مسئله‌ی آزاردهنده‌ای را حل کنند. همان گونه که گفته شده است اگر شما بتوانید تله موش بهتری بسازید، دنیا راهی به در خانه‌ی شما خواهد یافت. مهم این است که شما این فرصت را شناسایی کنید. فکرهای میلیون دلاری در همه جا هستند و انتظار کسی را می‌کشند که به سراغشان برود. وقتی شما هم این‌گونه به زند گی روزانه‌ی خود فکر کنید، آن‌ها را خواهید دید.

پیام من این است که لازم نیست فکری کاملا نوظهور یا پیچیده داشته باشید که ابداع تلقی شود. شما نباید به فکرهایی چون این خیلی ساده است و یا این خیلی آسان است اجازه بدهید که شما را از دنبال کردن فکری که به آن نیاز دارید، بازدارند. در بیشتر موارد، زمانی که فکر و یا محصولی بسیار ساده یا آسان است و کسی آن را ارائه نکرده، شما با ایده‌ای یک میلیون دلاری رو‌به‌رو شده‌اید.

این مفهوم برانگیزنده، سنگ بنایی برای فکر بزرگ است. ارتباط با افرادی که احساس عجز را به طلای ناب مبدل می‌کنند، بسیار لذت‌بخش است. آنان فکر بسیار ساده‌ای را پرورانده‌اند. آنان مسئله‌ای شخصی را حل کرده‌اند. در این جهان پیچیده و وابسته به فناوری، البته هر فکری ساده نیست، اما افرادی تاثیرگذار هستند  که بی‌درنگ یک تغییر شگفت ایجاد می‌کنند.


در جهت رویاهایتان به حرکت در آیید
قدم 1: از زندگی فعلی‌تان عکس بگیرید. به زندگیتان از یک تا صد نمره بدهید. نود در صد افراد احتمالا در جایی که مایلند باشند، نیستند.

قدم 2: تصویری از زندگی بهتری که می‌توانید داشته باشید ترسیم کنید. فهرستی از خواسته‌هایتان تهیه کنید. آسمان محدوده‌ی شماست. عواملی چون وقت خانواده، سرگرمی‌ها، کارهای خیریه و بازنشستگی زودتر از موعد را هم در نظر بگیرید.

قدم3 : علاقه های خود را تعریف کنید. به کارهایی فکر کنید که دوست دارید انجام بدهید، در خانه، سر کار و یا آشپزخانه‌ی محله‌ی خود. فهرستی از آن‌ها تهیه کنید.

قدم 4: نقاط قوت و موفقیت‌هایتان را تعریف کنید. فهرستی از توانایی‌ها و تجربه‌هایی که می‌توانید به آن‌ها تکیه کنید و به زندگی مطلوبتان برسید بنویسید. تنها به مهارت‌های شغلی‌تان فکر کنید. یادتان باشد که مهارت‌هایی هم که در زندگی شخصی‌تان کسب کرده‌اید، اهمیت دارند.

قدم 5 : به روش مطلوب کار کردنتان فکر کنید، تمام وقت، پاره وقت، در خانه، در حین مسافرت، پشت صحنه و یا در حین ایجاد ارتباط با بسیاری از افراد. بدانید که چه روشی را می‌پسندید تا بهترین نوع داد و ستد را برای خودتان بیابید.

قدم 6 : بیانیه‌ی خود را بنویسید. این رسالت شخصی شماست، ارزش‌های شماست و آن‌چه شما را به جلو می‌راند. همه‌ی این‌ها نهایت در یک صفحه به نمایش در می‌آیند. برای نوشتن آن باید به تمامی نکته‌هایی که در مورد خودتان کشف کرده‌اید، توجه کنید، از قدم اول تا قدم پنجم. همه‌ی این‌ها را به صورت مجموعه‌ای از تقدم‌ها و ارزش‌های خود جمع‌بندی کنید.


آینه‌ی بغل را بشکنید
اگر مایلید پیشرفت کنید، نباید به پشت سرتان نگاه کنید. مهم نیست چه کسی هستید، همیشه افق تازه‌ای وجود دارد. بزرگ‌ترین اشتباه افراد در میانسالی، به تله افتادن در ذهنیتی است که به شما می‌گوید: بیست سال از عمرتان را در دفتر وکالتتان، یا در دفتر پست یا دفتر بیمه گذرانده‌اید. چگونه می‌توانید آن سال‌ها را دور بریزید؟ هر آن‌چه شما در گذشته انجام داده‌اید به امکانات بعدی کمک می‌کند اما فقط در صورتی موفقیت‌آمیز است که در طول جاده فقط به جلو نگاه کنید.

منبع: مشاورین بازاریابی مدیر سبز

Admin بازدید : 202 یکشنبه 13 اسفند 1391 زمان : 6:28 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
از همه دوستانی که تخصص ،تجربه و نظر یا ایده ای دارند خواهش می کنم ما را همراهی کنند . انتقادات و پیشنهادات شما را با جان و دل می پذیریم.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1392
 • 1391
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 19
 • کل نظرات : 19
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 6
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 5
 • بازدید امروز : 6
 • باردید دیروز : 7
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 34
 • بازدید ماه : 84
 • بازدید سال : 84
 • بازدید کلی : 11,754
 • کدهای اختصاصی

  دارو گیاهی